• Сьогодні: Понеділок, 4 Липня, 2022

АНОНС: 11 квітня активісти саджатимуть дерева, шукають добровольців

Квітень10/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра на 19:00 до Броварів привезуть 40 саджанців для парку «Перемога». Активісти шукають не менш як десятьох «сміливців», які допоможуть посадити дерева. Про це йдеться у фейсбук-зустрічі від організації «ЕКО Бровари».

Як зазначають активісти, Зазимське лісництво виділяє для броварського парку 40 саджанців – берези, дубу червоного та липи. 11 квітня на 19:00 дерева мають привезти до зеленої зони в центрі міста.

Охочих допомогти просять «відмітитись» у фейсбук-події та приходити до парку «Перемога» у вказаний час. Як зауважує активістка-організаторка Анна Хмуренко, точкою зборів для добровольців буде один із двох пагорбів у парку (або «Чупа-чупс», або той, що неподалік Єврейського кладовища). Із остаточним місцем збору обіцяють визначитись пізніше.

Тих, хто зголосився допомогти, просять брати із собою інвентар – лопату та 5-літрову баклажку води. Як зауважують ініціатори, управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради підготує ямки для висаджування дерев у визначених місцях парку.