• Сьогодні: Субота, 27 Лютого, 2021

АНОНС: 1 червня у Броварах відбудеться захід для родин із «особливими» дітьми

Травень31/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї середи у мистецько-культурному центрі «Прометей» обговорять проблеми, пов’язані із вихованням дітей із особливими потребами. На зустріч запрошують не лише батьків, а і їхніх чад. Для останніх покажуть виставу та проведуть майстер-класи. Про це йдеться на сторінці організації «Особлива родина» у Фейсбуку.

Як зазначено в повідомленні, у малій залі «Прометею» дорослі зможуть обмінятися досвідом, інформацією та обговорити спільні проекти, спрямовані на толерантне ставлення суспільства до «особливих» дітей. Окрім того, перед батьками виступлять спеціалісти у сфері виховання таких чад.

Тим часом, на самих дітей у холі чекатимуть майстер-класи з арт-терапії, пісочної терапії та із лікарем-реабілітологом. Також для малечі покажуть театральну виставу маріонеток.

Як ідеться в оголошенні, ініціаторами заходу виступають школа для дітей із особливими потребами «Мозаїка» та громадська організація «Особлива родина». Захід розпочнеться 1 червня об 11:00 в МКЦ «Прометей», що по бульвару Незалежності, 4.

Після закінчення зустрічі організатори запрошують учасників на святкування Дня захисту дітей у парку «Перемога» – в рамках заходу «Найкраще дітям». Присутнім обіцяють концертну програму, творчі розваги, яскравих артистів, захопливі майстер-класи та багато іншого.