• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

АНОНС: 20 вересня у Броварах засідатиме Громадська рада при управлінні освіти

Вересень19/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Із початком нового навчального року Громадська рада при управлінні освіти і науки Броварської міської ради відновлює свою активну роботу. Завтра відбудеться перше засідання після тривалої перерви. Про захід повідомляють на сторінці консультативно-дорадчого органу у Фейсбуку.

Засідання Громадської ради анонсоване на 20 вересня о 15:00. Воно має відбутися в одному із приміщень корпусу міськради по вул. Гагаріна, 18, на 3-му поверсі. Порядок денний зборів та подробиці засідання у Громадській раді не повідомляють.

Нагадаємо, що вперше Громадська рада зібралася на засідання у травні 2015 року, а в травні цього року вже відзвітувала про свої досягення. Її ідейними засновниками стали броварські активісти Ігор Романенко та Надія Лещик. До складу дорадчого органу, окрім керівництва, входять активні батьки з багатьох броварських навчальних закладів.

Слід зазначити, що одним з приводів для утворення Громадської ради став минулорічний корупційний скандал навколо утеплювальних робіт у 9-й школі. Водночас, серед головних завдань активісти ставлять як контроль за владою, так і співпрацю із нею, зокрема, задля спільного розроблення бюджетних та освітніх програм.