• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

АНОНС: 22 квітня відбудеться екологічна акція «Посади 50+ дерев»

Квітень18/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

До всесвітнього Дня Землі, який відзначають 22 квітня, у Броварах влаштують благодійну екологічну акцію. Охочим долучитися запропонують різні варіанти участі: посадити дерева самостійно, долучитися до колективного саджання, допомогти організаторам із матеріалами або пожертвувати на цю справу гроші. Про це йдеться в дописі ГО «ЕКО Бровари».

Дерева планують висаджувати на вже реконструйованій частині вулиці Київської у цю суботу, 22 квітня, о 10:00. Як зазначають організатори, участь в акції «Посади 50+ дерев» зможе взяти кожен.

  1. Можна самостійно принести паркові дерева і посадити в цей день. Місце потрібно запитати в організаторів.
  2. Перерахувати кошти на рахунок організації «ЕКО Бровари» для закупівлі однакових саджанців і саджання їх на реконструйованій частині вул. Київської.
  3. Прийти у день акції, щоб посадити та полити дерево – зі своїм інвентарем: 5-літровою баклажкою води та лопатою або без.
  4. Принести планки (порізана дошка) для огородження молодих саджанців. Висота – не менше 1 м.
  5. Запропонувати іншу допомогу: організаційну, фізичну, творчу, мотиваційну. Свій варіант участі можна залишити у коментарях до допису організаторів.

Метою акції «Посади 50+ дерев» є озеленення міста, вказують в ГО «ЕКО Бровари». Аби посадити дерева на реконструйованій частині вул. Київської, планують закупити саджанці клену гостролистого глобозум (1,5 – 2,5 метра).

Фото – Акаш Шересза