• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

На еко-суботнику броварських дітей навчили, як робити квіти з пластикових пляшок

Червень05/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

IMG_0671_resizeМинулої суботи, 1 червня, біля новобудов на вул. Симоненка відбувся досить оригінальний суботник. Після прибирання лісосмуги, що розташована поруч з будинками, для юних жителів було проведено майстер-клас, на якому їх вчили, як зі сміття робити різноманітні іграшки та прикраси.

Ідея проведення такого заходу належить самим мешканцям. Якось під час зборів, обговорюючи, як організуватися та прибрати зелену смугу, де часто відпочивають жителі багатоповерхівок, вони вирішили провести незвичайний суботник. Щоб привабити дітлахів до цієї суспільно важливої справи та розвивати екологічну свідомість змалечку, вони вирішили запросити художників-дизайнерів з еко-майстерні «Upcycler» для проведення майстер-класів.

Як зізналась дизайнерка Юлія Басманова, яка власне і вчила броварських дітей, як оригінально та з користю можна використовувати побутові відходи, зазвичай для проведення подібних майстер-класів їх запрошують приватні фірми або дружні екологічні організації. Це вперше у їхній практиці такий суботник організували активні мешканці.

IMG_0586_resize

Формат суботника, відповідно до оголошення, яке було розвішане по всіх під’їздах чотирьох будинків житлового комплексу «Купава» на вул. Симоненка, передбачав, що спершу батьки з дітьми приберуть у лісі, а потім із зібраного сміття робитимуть усілякі цікавинки.

То ж спершу мешканці, «озброєні» лопатами, мішками, рукавичками та тачкою, вирушили до лісосмуги:

IMG_0487_resize

IMG_0498_resize

IMG_0483_resize

IMG_0513_resize

IMG_0550_resize

IMG_0537_resize

IMG_0501_resize

Зібравши чимало мішків зі сміттям, мами з дітьми попрямували на майстер-клас вчитись робити з пластикових пляшок квіточки, вітряки та вуличні прикраси:

IMG_0620_resize

IMG_0616_resize

IMG_0575_resize

IMG_0605_resize

IMG_0650_resize

IMG_0640_resize

IMG_0660_resize

IMG_0643_resize

По завершенні майстер-класу його учасники отримали екологічні подарунки – косметичні вироби ручної роботи.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    8 років тому

    Молодці, сусіди, дуже гарно зробили!
    Тільки трішки мені не подобається, що не всі дітки у рукавицях сміття прибирали, деякі голими руками.