• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Броварські чиновники перевірятимуть підприємства, що переробляють вторсировину та відходи – ОНОВЛЕНО

Червень16/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Перевіряти броварські підприємства, що переробляють промислові, побутові відходи та вторсировину на відкритих майданчиках, буде новостворена робоча група, – повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради. Проте коли запрацює група, чиновники ще не визначилися.

Робоча група буде перевіряти факти щодо забруднення повітря токсичними продуктами горіння, за результатами перевірки будуть складені акти обстеження. Група здійснюватиме постійний контроль та складатиметься з 7 осіб, головою призначено заступника мера Григорія Голубовського.

Рішення щодо створення групи, підписане міським головою, оприлюднено на сайті міськради 14 червня. Проте, за інформацією, яку надали члени групи, досі ще не визначено, коли запрацює колегіальний орган і коли відбудуться перші перевірки.

UPD. Як повідомив в.о. начальника спецвідділу контролю за станом благоустрою Олег Єжаков, 14 та 15 червня вже відбулися перевірки, як мінімум на двох підприємствах міста. “Працювати почали, аби використати “ефект неочікуваності”, наші перевірки триватимуть і надалі”, – зазначив пан Єжаков. Також на сайті міськради з’явилося оголошення, в якому броварчан закликають звертатися за телефонами: 5-34-92, 4-61-28 з 08:00 до 17:00 (крім вихідних), 6-11-11 (цілодобово) в разі виявлення забруднення повітря міста токсичними продуктами.

Склад робочої групи:

Голубовський Г.П. – заступник міського голови, голова робочої групи;

Галецька Н.В. – начальник відділу з питань розвитку підприємництва управління економіки Броварської міської ради;

Єжаков О.М. – виконуючий обов’язки начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста;

Плотнікова Г.В. – начальник управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради;

Приказчик П.В. – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами;

Прокопенко В.А. – завідувач Броварським районним відділом лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦДСЕСУ»;

Семиног М.М. – начальник Броварського районного відділу РУ ГУ ДСНС України у Київській обл. (за згодою).

Нагадаємо, броварчани вже не перший рік скаржаться на дим та хімічний сморід, які періодично отруюють повітря в місті, здебільшого ввечері та вночі. Зокрема, нещодавно користувачі соцмереж звинувачували орендарів на заводі “Стріла” – підприємство “Перспективні переробні системи”, яке займається переробкою шин.

DSCN0654

DSCN0649

Фото – з сайту “Перспективні переробні системи”

 • avatar
  Serg
  7 років тому

  “Проте, за інформацією, яку надали члени групи, досі ще не визначено, коли запрацює колегіальний орган і коли відбудуться перші перевірки.” Незрозуміло. 14.06.2016 робоча група була на заводі Стріла!

  • avatar
   Tatyana Pankratyeva
   7 років тому

   нам інформацію надали голова групи Григорій Голубовський та начальник управління ЖКГ Галина Плотнікова. Григорій Павлович наразі у відпустці, а Галині Володимирівні ще не довели розпорядження. цікаво, як це група вже працює без голови і не в повному складі

   • avatar
    Serg
    7 років тому

    А в інших членів комісії ви не запитували?

    • avatar
     Tatyana Pankratyeva
     7 років тому

     ні, бо за роботу групи відповідає її голова. але тепер вже треба запитати

     • avatar
      Serg
      7 років тому

      А може і не треба. Може це була комісія з приводу протипожежного стану. Зараз я теж не впевнений.

     • avatar
      Tatyana Pankratyeva
      7 років тому

      оновили новину, дякуємо за інформацію

      UPD. Як повідомив в.о. начальника спецвідділу контролю за станом благоустрою Олег Єжаков, 14 та 15 червня вже відбулися перевірки, як мінімум на двох підприємствах міста. “Працювати почали, аби використати “ефект неочікуваності”, наші перевірки триватимуть і надалі”, – зазначив пан Єжаков.

     • avatar
      Serg
      7 років тому

      Це вони молодці. Звісно, чого тягнути вола за хвіст. Та й прийти неочікувано завжди корисно для перевірки. Не встигнуть ані траву пофарбувати, ані приховати ще чогось. Так якщо вже та комісія все ж була та, яка треба, то не можна дізнатися все ж таки – звідти в нас сморід від спалювання шин? Чи нам треба десь ше пошукати, та може підказати комісії – куди саме ще зайти. Бо сморід дійсно дістав.

     • avatar
      Tatyana Pankratyeva
      7 років тому

      Про результати перевірки поки не розповідають, але ми намагаємося тримати руку на пульсі. До робочої групи можна звернутися, у той же спецвідділ, третій поверх міськвиконкому