• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Бізнес-план КП «ОРЦ» – документ «ні про що»

Травень23/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи, покликаної вирішити долю розвитку і фінансування КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр». Керівниця підприємства Олена Семенюк представила бізнес-план закладу до травня 2018 року. Однак цей документ не сподобався членам робочої групи, які зауважили відсутність конкретики та незрозумілість прорахунку можливих прибутків комунального підприємства. Присутні вирішили дати очільниці відомства іще два тижні на розробку кращого бізнес-плану, орієнтовно до 6-7 червня.

Під час засідання робочої групи її члени майже годину спілкувалися з Оленою Семенюк щодо наявних і прогнозованих змін у роботі підприємства, цін на послуги тощо. Однак знайти спільного знаменника із керівницею КП «ОРЦ» не вдалося. Багатьом учасникам колегіального органу було незрозуміло, звідки взялися прогнозовані суми по кожному з місяців.

Депутатки Броварської міської ради Ірина Веремчук і Тетяна Крилова висловилися за те, що в бізнес-плані мають бути прописані детально розрахунки по кожній послузі – із доходами та видатками: «А це – ні про що». Для ефективного налагодження роботи присутні в залі обранці нагадали, що раніше пропонували залучити професійну аудиторську компанію або антикризового менеджера.

Секретар Броварської міської ради Петро Бабич підтримав ідею запрошення антикризового менеджера. Також він висловився за пошук інших джерел прибутку КП «ОРЦ», щоби вийти хоча би на 85% окупності підприємства: рекламу центру, використання волейбольного майданчика тощо.

Нагадаємо, 5 травня відбулося засідання робочої групи, під час якого зокрема вирішили провести на підприємстві фінансовий та енергетичний аудити. А до 22 травня керівництво КП «ОРЦ» мало представити бізнес-план на наступний календарний рік. Питання актуалізувалось у зв’язку із винесенням на розгляд депутатів проекту рішення про фінансування підприємства на суму 3,2 млн грн з міського бюджету. Зрештою, під час голосування 11 травня депутати скоротили обсяг виділення коштів до 780 тис грн, однак лише на період до вересня 2017 року.

Фото – Дмитро Карпій