• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

Громадська рада пропонує батькам перевірити наявність закупленого для шкіл та садочків

Березень09/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Громадська рада при броварському управлінні освіти та науки на своїй сторінці у ФБ запропонувала батькам, діти яких навчаються у дошкільних та шкільних освітніх закладах, проконтролювати наявність отриманих товарів, послуг та ремонтних робіт за минулий рік. Перелік витрачених коштів на роботи та придбання матеріальних цінностей оприлюднений на сторінці Громради.

Як повідомляють активісти, вони отримали відповідь на запит від управління освіти щодо фінансування навчальних закладів у 2016 році, джерел та напрямків фінансування.

Відповідь містить додатки, в яких наведена наступна інформація по навчальних закладах за 2016 р.:

  1. про фінансування управління освіти та науки Броварської міської ради;
  2. про проведення ремонтних робіт за рахунок міського бюджету;
  3. щодо придбання матеріальних цінностей за рахунок міського бюджету;
  4. про надання матеріальних цінностей з державного бюджету.

Інформація щодо витрачених коштів надана в розрізі кожного закладу: як шкільних, так і дошкільних навчальних закладів.

Управління освіти відзвітувалося, що витратило за минулий рік 198 млн 428 тис, серед яких 72% (143 млн 730 тис) перераховано на зарплатню освітянам та 14% (28 млн 555 тис) на оплату комунальних послуг. На товари та послуги пішло тільки 27% (53 млн 393 тис), з яких на предмети, матеріали, обладнання та інвентар – лише 12%. Інші витрати стосувались медикаментів, продуктів харчування, оплати послуг та відряджень. Окрема стаття витрат виділена на соцзабезпечення у вигляді стипендій — 2 млн 54 тис.

Нагадаємо, 28 лютого на черговому засіданні Громради активісти заявляли, що не все закуплене дійшло до навчальних закладів. Тому запропонували батькам, чиї діти навчаються у школах та дитячих садочках міста, впевнитися у виконанні ремонтних робіт, їх якості та наявності товарів та послуг, що були закуплені.