• Сьогодні: П’ятниця, 9 Червня, 2023

КП «ОРЦ»: робоча група рекомендує зняти з розгляду виділення 3,2 млн і провести аудит

Травень04/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні у стінах комунального підприємства «Оздоровчо-реабілітаційний центр» зібралась робоча група, покликана вирішити долю фінансування установи. Після тривалих обговорень і суперечок колегіальний орган вирішив рекомендувати провести на підприємстві фінансовий та енергетичний аудити, а також зняти з розгляду найближчої сесії питання про виділення 3,2 млн грн підприємству. Окрім того, до 22 травня члени робочої групи хочуть побачити бізнес-план закладу на рік вперед.

Нагадаємо, на чергову 28-му сесію Броварської міської ради, яка має відбутися 11 травня, виноситься проект рішення щодо фінансової підтримки КП «ОРЦ». 27 квітня це питання мала розглянути постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Однак через недостатність інформації, поданої керівництвом КП «ОРЦ», депутати вирішили перенести розгляд рішення на додаткове засідання комісії 5 травня, перед тим провівши засідання відповідальної за це питання робочої групи.

Протягом засідання, яке тривало півтори години, члени групи, депутати Броварської міської ради Ірина Веремчук, Олег Берестовий та Вадим Мутило вимагали від керівництва відповідей на низку запитань про доходи комунального підприємства, їхній облік, раціональність надання чи ненадання тих чи інших послуг, загалом про ефективність менеджменту установи.

Пояснення директорки КП «ОРЦ» Олени Семенюк і працівниці закладу переважно зводились до необхідності компенсації за безкоштовне обслуговування броварських школярів. Судячи з реакції опозиційних депутатів, відповіді представників КП «ОРЦ» їх не задовольнили. Обранцям було невтямки, чому приватні підприємства в Україні здатні заробляти на подібних послугах, а комунальне у Броварах змушене дотуватись із бюджету міста.

У результаті вирішили провести на підприємстві фінансовий та енергетичний аудити. А проект рішення про фінансову підтримку на 3,2 млн грн рекомендуватимуть зняти з розгляду, принаймні найближчої сесії. Також робоча група проголосувала за те, щоби КП «ОРЦ» до 22 травня представила бізнес-план на наступний календарний рік – до 1 травня 2018 року.

Фото – Дмитро Карпій