• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

Підтримуйте наших хлопців!

Червень20/ 2014
avatar
Юрій Плакся

Депутат Броварської міської ради VI скликання, секретар комісії з питань молодіжної політики та спорту. Довірена особа кандидата в народні депутати України Павла Різаненка.

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

ВоїниВже протягом кількох місяців на Сході України триває справжня війна, під час якої гинуть мирні жителі та українські воїни. Це наша біль і сум. Тисячі солдат перебувають у самій гущі кривавих подій або готуються до відправки на передову. Всі вони потребують нашої уваги та підтримки. Я кожного дня спілкуюсь з нашими військовими. Наші хлопчаки хочуть, щоб про них не забували. Пишіть листи, користуйтеся стільниковим зв’язком. Вони чекають на будь-яку вісточку від рідних, друзів та знайомих. Я на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» звернувся до небайдужих із закликом морально підтримати українську армію. Потрібно залучити до цього громадськість, спортивні клуби і організації. Дуже гостро стоїть проблема біженців, яких вже налічується десятки тисяч. Люди вимушені покидати власні домівки, тікаючи від війни. Добре, що знайшлося чимало справжніх патріотів, які надали їм притулок. Але цього замало – купуйте та передавайте їм все необхідне (бронежилети, одяг, харчі, засоби гігієни тощо). Дітей зі сходу потрібно активно залучати до занять спортом, культурними заходами в різноманітних гуртках та клубах. Не будьте байдужими, бо це наші з вами співгромадяни, українці”.

Закликаю усіх – не будьмо байдужими! Юрій Плакся.

 • avatar
  rain
  7 років тому

  Це ще не війна , це тільки розвідка боєм від турчинова .
  війна ще попереду , і вже від порошенка .
  Українці як завжди знову тупо наступили на граблі .
  Обрали торгаша – тактика , замість лідера – стратега .
  Треба граблі домалювати до герба .
  Ще багато крові прольється , із за дешевого піара виглядати миротвоцем .
  миротворець хріновий , краще б генштаб почистив .
  А статєйка нічого , самопіаристична .

 • avatar
  Филарентий Семёнович
  7 років тому

  не будьте байдужими до наших хлопців в АТО, допоможіть їм!
  вся інформація на фото: http://pikbox.ru/img/19/20141025155144913_81c4MZLklA.jpg