• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Влада проведе 18 березня загальноміський суботник та хвилюється через купи сміття на Київській

Березень13/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На оперативній нараді 13 березня міський голова дав доручення відділам і управлінням подати спецвідділу контролю за станом благоустрою список працівників, які візьмуть участь у загальноміському суботнику 18 березня. Також чиновники обговорювали купи сміття вздовж головної вулиці міста – Київської: мер висловив невдоволення ТОВ “Комунтранс-Бровари” та запропонував організувати на вулиці цілодобове чергування.

За розпорядженням мера Ігоря Сапожка, вийти на суботник 18 березня працівники міськвиконкому мають у повному складі. За кожним відділом та управлінням спецвідділ закріпить відповідну територію для прибирання.

Як повідомив нашим журналістам заступник начальника спецвідділу контролю за станом благоустрою і зовнішнім дизайном міста Михайло Черняк, рукавичками, граблями, лопатами, мішками для сміття працівників міськвиконкому забезпечить КП «Бровари-Благоустрій» та ЖЕКи. А от броварчани, які забажають приєднатися до прибирання, про знаряддя праці мають подбати самостійно. Прибирання міста заплановано розпочати з вул. Малокиївської, парку «Перемога» та території п’яти ЖЕКів, повідомив заступник начальника. Якщо ж комунальники за тиждень самостійно встигнуть причепурити названі території, працівникам міськвиконкому для прибирання визначать інші місця.

Найбільше занепокоєння викликали в керівництва міста гори сміття, які щодня лежать уздовж центральної магістралі міста – вулиці Київська. А з початком весняних робіт кількість пакетів тільки збільшується.

За словами мера, це говорить про людську невихованість. Головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, який мешкає в районі вул. Київська, запропонував вирішити цю проблему шляхом збільшення кількості днів із вивозу сміття. Нині ж сміття вивозять лише раз на тиждень, у вівторок. У свою чергу заступник міського голови Григорій Голубовський зауважив, що договори на вивіз сміття із підприємством (ТОВ «Комунтранс-Бровари» – прим.авт.) заключили далеко не всі мешканці, тож питання про дво чи триразове вивезення нині не актуальне. Однак, за твердженням Ігоря Кравцова, сміття люди виставляють у спеціальних пакетах, куди закладено і тариф і на вивіз сміття. Враховуючи ціну за один пакет – 6,50 грн,  на тиждень таке прибирання відходів броварчанам обходиться  у 65 грн, зазначив Ігор Кравцов.

Мер підтримав доцільність збільшення кількості днів для вивозу сміття і водночас поцікавився у начальниці УЖКГ Галини Плотнікової: «Скільки ще ми будемо терпіти підприємство ТОВ «Комунтранс-Бровари?». Чиновниця повідомила, що вже завтра, 14 березня, на виконкомі розглянуть питання щодо розірвання з підприємством угоди.

Щоб запобігти викиданню людьми сміття уздовж дороги, Ігор Сапожко запропонував організувати на вулиці цілодобове чергування. Тільки хто це робитиме та як саме відбуватиметься це «запобігання» – не  уточнив.

Фото – із групи “Бровари” на FB