• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

АНОНС: 25 червня броварчан безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ-інфекцію

Червень22/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У неділю, 25 червня, в броварському парку “Перемога” відбудеться благодійна акція “За здоровий спосіб життя”. Всі охочі зможуть отримати консультації щодо профілактики небезпечних захворювань та безкоштовно протестуватись на ВІЛ-інфекцію. Про це йдеться в оголошенні на офіційному сайті Броварської міськради.

Як зазначається в повідомленні, захід відбудеться 25 червня з 16:00 до 19:00 на території парку “Перемога”, біля кафе “Оазис”.

В рамках проведення всеукраїнської акції заплановано:

  • встановлення автомобіля мобільної амбулаторії, в якому буде проводитись безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ інфекцію;
  • консультування соціальними працівниками  Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус-України», щодо інфекційних захворювань;
  • інформування громадськості про профілактичні засоби та безпечну поведінку, розповсюдження відповідної літератури та засобів особистого захисту.

Організаторами акції є «Конвіктус-України» спільно з Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та за підтримки міжнародної організації по боротьбі зі СНІДом AHF (AIDS Healthcare Foundation)

За додатковою інформацією можна звертайтися за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, каб. 101 або за телефонами 6-19-00, 6-11-86, 4-61-64.