• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

АНОНС: 8 серпня в міськраді презентують проекти театру у Броварах

Серпень01/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Наступного тижня всіх броварчан запрошують на громадські обговорення щодо пропозицій по будівництву культурно-виставкового комплексу з глядацькою залою на вул. Гагаріна, 18. Про це йдеться в новині на офіційному сайт Броварської міської ради.

В оголошенні повідомляється, що цей новий комплекс має знаходитись у приміщенні будівлі Броварської міської ради по вул. Гагаріна, 18, на Майдані Свободи.

Презентація та обговорення передпроектних пропозицій по будівництву комплексу відбудеться 8 серпня, о 17:00, в малій залі виконкому, на 2-му поверсі, що знаходиться за адресою вул. Гагаріна, 15.

Як зазначає міський голова на своїй сторінці у соціальній мережі FB, при розробці проекту та задумом архітекторів, це має бути сучасний Новий театр, будівля з елементами еко-стилю, з репетиційними залами, гримерними та професійним сучасним технічним обладнанням і освітленням. Також для маломобільних людей передбачені спеціальні ліфти та місця в глядацькій залі.

Нагадаємо, що недобудоване приміщення культурно-виставкового комплексу на Майдані Свободи було майже завершено за часів мерства Віктора Антоненка. Однак згодом роботи над доведенням до ладу цієї споруди припинилися. Минулого року мер міста Ігор Сапожко разом з міськими депутатами відвідали цю будівлю, яка за останні 9 років поступово руйнується.