• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

АНОНС: У броварському пабі презентують «театр пригноблених»

Січень13/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 18 по 24 січня в Броварах пройдуть соціально-мистецькі семінари. Заходи презентує ГО “Театр для діалогу”, вони будуть безкоштовні та спрямовані на те, аби люди вчилися через театр представляти свої інтереси.

18 січня ГО “Театр для діалогу” для ознайомлення з методикою проведе презентацію “Що таке “театр пригноблених” і з чим його їдять?”. Подія відбудеться о 18:00 в пабі “Орех” (Гагаріна, 2).

22-24 січня київський “Театр для діалогу” проведе безкоштовний семінар з форум-театру для активних мешканців та вимушених переселенців Броварів. Єдиною умовою участі є реєстрація за посиланням або за телефонами (097) 361 83 79, (063) 329 64 86 – до 20 січня включно.

А 24 січня всі охочі запрошуються на 14:00 до Міського клубу (Гагаріна, 2) на форум-виставу за історіями тих броварчан, що візьмуть участь у семінарі. Відвідування презентації та вистави також є безкоштовними та не потребують реєстрації.

Анонс мероприятий Бровары 1

Організатори стверджують, що заходи будуть корисні активістам, волонтерам та тим, хто давно хотів стати активними членами громади. Також події будуть цікаві людям, які змушені були переселитися до Броварів у зв’язку з анексією Криму та військовою агресією на сході України.

DSC_6465

Партнерами проекту в Броварах стали: зональний координатор проекту “Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей в Київській області” Оксана Кулешова, Броварський благодійний фонд «Дитяча мрія», Броварський міський відділ культури.

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України, регіональною та місцевою владою.

DSC_7913

Семінар у Броварах – п’ятий із серії семінарів та форум-вистав у Київській області, які ГО “Театр для діалогу” створює в рамках проекту “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. На початку жовтня театр вже встиг попрацювати з переселенцями та активістами міста Ірпінь. За результатами в Ірпені та у Ворзелі учасники показали виставу “Будемо жити. Як?” про проблеми, які є спільними для переселенців та місцевих жителів. Театр також створив вистави у Центральній бібліотеці м. Бориспіль, у смт. Коцюбинське та в місті Біла Церква.

Відео-трейлер вистави “Будемо жити. Як?” можна переглянути за посиланням.

Відео про всі події проекту розміщено тут.

DSC_8137

“Наша методика створена для звичайних людей, бо кожна людина – це театр. Ми пропонуємо стати актором свого життя, а не лише глядачем”, – підкреслює координаторка проекту Яна Салахова. “Через безпечний простір мистецтва люди можуть самі озвучити речі, які вони хочуть вирішити, і побудувати діалог навколо цих питань з іншими членами громади”, – додає Яна.

Фото – ГО “Театр для діалогу”