• Сьогодні: Середа, 4 Серпня, 2021

Чи потрібно сплачувати авансовий платіж в рахунках на сплату послуг ПАТ “Укртелеком”

Липень24/ 2012
avatar
Сергій Севрук

Журналіст "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

На звернення читачів “Маєш право знати” з’ясовує причини включення авансового платежу в рахунок на сплату телекомунікаційних послуг ПАТ “Укртелеком”.

Яка система оплати послуг фіксованого зв’язку передбачає сплату авансу, як змінити систему оплати та скільки відсотків за розмови в кредит стягується зі споживачів – читайте незабаром на сайті “Маєш право знати”!

Практика включення авансових платежів в рахунки компаній-надавачів послуг набуває все більшої популярності.

А як Ви ставитесь до сплати авансових платежів?

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Нічого проти авансових платежів не маю, якщо постачальник чітко вказує, що це аванс і що це необов’язково сплачувати саме зараз.
  А ось якщо споживача змушують до авансу – це вже негарно…

 • avatar
  Alina Dyachenko
  9 років тому

  Ну, я послугами “Укртелекому” не користуюсь, але аванси у мене постійно вимагає “АЕС Київобленерго”. То я теж зазвичай утримуюсь від авансування. Раніше могла заплатити наперед, але коли аванси почали вписувати в квитанції і фактично нав’язувати їх мені, то перестала.

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  9 років тому

  никогда не платили авансовых платежей по платежкам. Сейчас такую моду взяли практически все – и за электричество, вроде бы даже за воду. Укртелекому мы просто закидываем гривен 200 что-бы не бегать платить каждый месяц и все.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Так це фактично і є аванс =)

   • avatar
    Maksim Dyachenko
    9 років тому

    не, я про то – что по платежкам не платим, а Укртелеком просто из жалости – мы им вообще не пользуемся, номер только жалко терять.