• Сьогодні: Неділя, 17 Жовтня, 2021

АНОНС: На Черняховського розкажуть про права співвласників багатоквартирних будинків

Вересень08/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Із серпня цього року у Броварах триває роз’яснювальна кампанія щодо реалізації прав мешканців багатоквартирних будинків як шляхом створення ОСББ, так і через загальні збори співвласників. Найближча інформаційна зустріч з експертами відбудеться 10 вересня, о 19:00 по вулиці Черняховського, 23В. Про це на своєму офіційному сайті повідомляє Броварська міська рада.

Організовують захід Управління житлово-комунального господарства та Ресурсний центр ОСББ м. Бровари. Раніше подібні зустрічі відбулись із мешканцями Грушевського, 15, Постишева, 1 і Незалежності, 12В.

Нагадуємо вам,  шановні броварчани, що управління житлово-комунального господарства готове надати вам усіляку підтримку щодо проведення  установчих зборів ОСББ, зборів співвласників будинку, а також повний супровід та допомогу від ініціативи про створення, реєстрації,  до діяльності та вирішення проблемних питань.

Отже, всім хто бажає створити у своєму будинку юридичну особу – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, пропонуємо скористатися викладеними на сторінці управління житлово-комунального господарства матеріалами або звернутися безпосередньо до управління ЖКГ,  контактна особа –  Нетеса Ольга Вікторівна тел. 5-20-16.

Крім того нагадуємо, що в місті діє ГО “Ресурсний центр ОСББ” до складу якого увійшли досвідчені голови ОСББ, які можуть надати практичні поради.

Також  повідомляємо, що  у разі прийняття рішення ОСББ  щодо призначення управителя, управління ЖКГ надасть рекомендації щодо досвідчених голів та управителів ОСББ, які здійснюють управління багатоквартирними будинками в нашому місті на високому рівні та зможуть бути залучені до управління в новостворених ОСББ.