• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

ТОВ “Комунтранс” продовжує вивозити сміття. Дата конкурсу на нового перевізника досі невідома

Квітень21/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Із 1 квітня ТОВ “Комунтранс” перестало бути відповідальним за вивезення сміття з броварських вулиць. Проте послуги все ще надає. Наступника підприємства мали визначити на конкурсній основі, однак жодних результатів поки не оголошено. Хто ж вивозитиме наше сміття, дізнавалися журналісти “Маєш право знати”.

14 березня на офіційному сайті міськради було оприлюднено рішення виконавчого комітету “Про розірвання договору з ТОВ «Комунтранс – Бровари»”. Як зазначалося в документі, до таких дій міська рада вдалася у зв’язку із систематичним порушенням умов договору на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Бровари та на підставі актів перевірки вивезення сміття.

Пізніше нашим журналістам вдалося з’ясувати, що згідно з умовами договору “Комунтранс” лишалися відповідальними за вивіз сміття з броварських вулиць до 31 березня. По закінченню цього терміну нову компанію-підрядника мали визначити на конкурсній основі.

Однак, як пізніше прокоментувала ситуацію начальниця Управління житлово-комунального господарства Галина Плотнікова, за умовами договору з “Комунтранс-Бровари”, компанія має надавати свої послуги, поки її “спадкоємця” не буде визначено остаточно. До 14 квітня (протягом місяця з дня рішення виконкому розірвати договір) “Комунтранс” мали дати офіційну відповідь, чи дотримаються вони таких умов.

Як повідомив “Маєш право знати” сьогодні заступник міського голови Григорій Голубовськой, відповідь підприємства — позитивна. Отже, до оголошення результатів конкурсу на нового підрядника по вивезенню сміттю цією справою займатиметься ТОВ “Комунтранс-Бровари”.

Проте дата проведення конкурсу й досі невідома. Як висловився Григорій Голубовський, місцеві депутати мали певні зауваження до положень конкурсу. А за словами Галини Плотнікової, умови призначення наступника “Комунтрансу” вимагають особливої уваги через намір запровадження владою програми по сортуванню сміття. Наразі в Управлінні ЖКГ працюють над вимогами й основними положеннями конкурсу, що згодом будуть винесені на затвердження виконкомом.