• Сьогодні: Понеділок, 21 Червня, 2021

На посаду керівника МКЦ «Прометей» претендують активіст, чинні директорка і працівниця закладу

Травень31/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На сайті Броварської міської ради оприлюднили імена та біографії претендентів на посаду директора Мистецько-культурного центру «Прометей». У переліку лише троє осіб. Позмагатися у конкурсі вирішили нинішня директорка закладу Ольга Константюк і його працівниця Анна Остапченко, а також броварський громадський активіст Павло Дубленич.

На сайті Броварської міської ради можна знайти оприлюднені копії заяв про участь у конкурсі, мотиваційних листів, документів про освіту тощо від претендентів, а також їхні проекти програм розвитку комунального закладу на найближчі 5 років.

Ольга Константюк

Відповідно до оприлюдненої біографії, народилася у Смілі, що на Черкащині. Закінчила Черкаське музичне училище ім. Гулака-Артемовського та Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Винниченка, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музична педагогіка і виховання». Здобула кваліфікації керівника хору, викладача хорового диригування, вчителя музики, етики, естетики, художньої культури основної і старої шкіл, викладача вокалу педучилища (естрадний спів). Працювала на посаді музичного керівника у дитячих ясельних садках у Смілі. Із 2012 року працює в МКЦ «Прометей» на посаді головного режисера. Згідно з інформацією на сайті відділу культури Броварської міської ради, пані є чинною директоркою МКЦ «Прометей».

Анна Остапенко

Єдина з кандидатів корінна броварчанка. Як зазначено в біографії, закінчила Київський національний університет культури та мистецтв, здобула кваліфікацію бакалавра документознавства та інформаційної діяльності, працювала у 1-й школі Броварів на посаді виховника. З 2005 року працює в МКЦ «Прометей».

Павло Дубленич

Народився в Івано-Франківську, в дитинстві разом із батьками переїхав до Києва. Навчався в Київському технікумі залізничного транспорту, а також в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Чоловік також вказує на свою громадську діяльність і участь у спортивних змаганнях.

Нагадаємо, згідно з оприлюдненим раніше оголошенням, до 27 травня конкурсна комісія приймала документи від претендентів. Конкурс на посаду має бути завершений не пізніше 26 червня.

  • avatar
    Angelika Derehk
    4 роки тому

    В Броварах 130 тысяч жителей, и это всё?????? Не верю!!!Все три кандидата , не подходят! Галина Васюк!