• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Активісти закликають поділитися компроматом про кандидатів у міські прокурори Київщини

Листопад17/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 16 по 20 листопада на Київщині в рамках відкритого конкурсу тривають співбесіди із претендентами на крісла місцевих прокурорів. “Автомайдан” просить усіх надсилати компромат про кандидатів – на одіозних осіб, які заплямували себе попередньою діяльністю, зокрема на прокурорських посадах. Про це активісти повідомляють на своїй сторінці у Фейсбуку.

Як зазначають в “Автомайдані”, претенденти на посади очільників силових відомств уже пройшли тестування на знання законодавчої бази та на загальні здібності. Наступний етап – співбесіди з членами конкурсної комісії. З 16 по 20 листопада вони тривають на Київщині – серед кандидатів на голови Києво-Святошинської, Бориспільської, Білоцерківської, Фастівської, Кагарлицької та Броварської місцевих прокуратур.

Переліки претендентів викладені на сайті Генеральної прокуратури України. Серед тих, хто пройшов перший етап конкурсу – тестування – по 16 претендентів, які очолюють рейтинговий список.

Перелік кандидатів на посаду головного броварського прокурора:

Brovari_1-page-001

Brovari_1-page-002

Активісти “Автомайдану” зазначають, що саме зараз надважливо зібрати компромат на одіозних кандидатів, які пройшли тестування, але заплямували себе попередньою діяльністю. В організації просять надсилати інформацію на електронну скриньку [email protected].