• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

АНОНС: «Регламентна комісія» та звіт директора басейну «Схід» – вже цього понеділка

Січень22/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У понеділок, 25 січня, у стінах Броварської міської ради відбудуться щонайменше два заходи. Зранку профільна депутатська комісія обговорюватиме зміни до регламенту ради. А в обід за роботу КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» звітуватиме його новий голова Олена Семенюк. Про це повідомляють депутати міськради, зокрема посилаючись на інформацію від апарату ради.

Постійна депутатська постійна комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики збереться о 10:00. За повідомленнями обранців, під час засідання розглядатимуть питання опрацювання змін до регламенту Броварської міської ради, запропонованих депутатами Аліною Дяченко та Юрієм Чередніком. Традиційно засідання депутатських комісій відбуваються у 421 кабінеті головного корпусу ради – по вул. Гагаріна, 15.

А о 13:00 в малій залі на 2-му поверсі звітуватиме директор КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» Олена Семенюк. За повідомленням депутата Олега Берестового, питань до діяльності підприємства багато. Зокрема, мова йтиме про ймовірне завищення суми відшкодувань для басейну з міського бюджету та про невидачу квитанцій відвідувачам.