• Сьогодні: Неділя, 31 Травня, 2020

У Броварах відновлять комісію з перейменування вулиць і встановлення пам’ятників

Березень29/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Найближчої чергової сесії Броварської міської ради – 21 квітня – планують затвердити склад комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків. До неї мають увійти депутати, краєзнавці та представники деяких управлінь виконкому. Відповідний проект рішення з’явився на офіційному сайті міськради.

Як ідеться у проекті положення комісії, її створюють з метою фахового вивчення питань найменувань житлових масивів, майданів, площ, бульварів, вулиць, провулків, парків, скверів тощо та подальшого розгляду цих питань на сесіях міськради. Окрім того, в компетенцію дорадчого органу входитиме увічнення пам’яті визначних діячів і подій у формі встановлення  пам’ятників, пам’ятних знаків і меморіальних дощок.

Згідно з проектом рішення, головою комісії пропонують обрати Сергія Бельського, голову з гуманітарних питань і депутата міськради від ВО «Батьківщина». Заступником голови – Оксану Мельник, основну претендентку на крісло очільника управління освіти та депутата від «Єдності». Секретарем комісії – заступника начальника відділу культури Ларису Метьолкіну.

Серед інших ймовірних членів: головний архітектор міста Лілія Рибакова, начальник архівного відділу Сергій Кисельов, директор краєзнавчого музею Віктор Корявий та наукова співробітниця музею Марія Овдієнко. Також – краєзнавець Володимир Гузій, видавець Неоніла Струк, депутати міськради Аліна Дяченко, Олег Берестовий, Андрій Василенко та Леонід Черепейнік.

Нагадаємо, що подібна комісія діяла і під час попередньої каденції Броварської міської ради. На неї був покладений розгляд питань, які стосуються зокрема декомунізації. Після припинення повноважень міськради 6-го скликання, припинив діяльність і відповідний дорадчий орган. Питання декомунізації у новому скликанні ради до цього часу розглядає земельна комісія.