• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

АНОНС: 6-го та 13-го квітня відбудуться судові засідання щодо перейменування вулиць у Броварах

Квітень04/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах тривають засідання по двох судових справах, котрі стосуються декомунізації. Позивачі намагаються повністю скасувати грудневе рішення Броварської міської ради, яким перейменували 70 вулиць і провулків. Розгляди справ уже почалися у Броварському міськрайонному суді Київської області.

6 квітня на 15:00 призначене засідання у справі за позовом громадянок Людмили Шубіної, Світлани Федяніної та Наталі Олейнік. Охочим досі не вдалося побачити обличчя позивачок, оскільки ті не з’явились на перше засідання. Як зазначив секретар суду, про власну неявку та причини цього вони не повідомили. Справу розглядає суддя Наталя Маценко.

13 квітня на 14:00 оголосили про розгляд справи за позовом Тетяни Немчиної, яку пов’язують із виконавчою владою Броварів. На першому засіданні до судової справи долучилися декілька третіх сторін – як на боці позивача, так і на боці відповідача. Задля надання їм можливості ознайомлення з матеріалами справи суддя Андрій Шинкар переніс засідання.

Нагадаємо, що Тетяна Немчина та одна із представниць третьої сторони по другій справі Ірина Нілова були організаторами заходу на підтримку заступника міського голови, екс-члена Партії регіонів Лариси Виноградової та керуючого справами виконкому, працівника КДБ Костянтина Кузнєцова. До справи на боці позивача також долучилась Людмила Бабенко, офіційна представниця очільниці відділу культури Наталі Багмут і захисниця бізнес-інтересів її сина Романа Багмута.

Відповідач в обох справах – Броварська міська рада. На її боці виступають члени робочої групи, які із червня 2015 року готували пропозиції щодо перейменування вулиць у Броварах. Зокрема, третьою стороною у другій справі подалась Марія Овдієнко, науковий співробітник місцевого краєзнавчого музею. Окрім того, про долучення до першої справи як третьої особи оголосив колишній броварський депутат Анатолій Кривонос.