• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

АНОНС: У Броварах покажуть фільм про патріотизм і самопожертву українських добровольців

Липень17/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 17 липня, о 21:00 на майдані Свободи покажуть короткометражну стрічку режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія “Війна за свій рахунок”. Про це на Фейсбуку повідомляє активіст Олександр Корж.

Фільм зняли на передовій російсько-української війни та в таборі для підготування Національної гвардії.

“Головний конфлікт та основна напруга стрічки – між патріотизмом і самопожертвою добровольців та тими умовами, в яких їм доводиться боронити Батьківщину. З одного боку, зворушливі хлопці, котрі з усіх сил намагаються за лічені дні опанувати бодай якісь ази військового мистецтва, з другого – держава, яка дає їм каски часів Другої світової, вчить маршируванню та надсилає не надто притомних командирів.”

11252759_1055555434454619_6327796226422599544_n

Представники знімальної групи відпочатку планували показувати коротенькі щоденні ролики із зони АТО в інтернеті, але потім від цього наміру відмовилися, – йдеться в повідомленні.

Леонід Кантер та Іван Ясній виступили не лише режисерами, а й операторами фільму. Над стрічкою також працювали композитор Едуард Приступа (Діля) та звукорежисер Артем Мостовий.

Леонід Кантер не вперше презентує свій доробок у Броварах. У квітні та травні цього року його фільм “Добровольці Божої чоти”, присвячений українським воїнам-“кіборгам”, двічі показали у МКЦ “Прометей”.