• Сьогодні: Середа, 2 Грудня, 2020

“Бермудський трикутник” на Гоголя-Осипова, або що приховують броварські калюжі?

Квітень02/ 2013
avatar
Юрій Чередник

Депутат Броварської міської ради VIІ скликання

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Осипова ГоголяНещодавно повертався з товаришем додому до Броварів зі сторони об’їзної дороги. Проминувши Княжицький переїзд, ми під’їхали до роздоріжжя, де вулиця Гоголя перетинається з вулицєю Осипова (на перетині цих вулиць стоїть невеличкий магазин). Та подальший шлях нам перегородила величезна калюжа. 

Я пам’ятав, що десь посередині дороги розташована глибока яма, котру наші комунальні служби принципово не помічають та не бажають її заасфальтувати, тому попросив товариша не поспішати та їхати дуже обережно. Повільно заїхавши в калюжу, ми подолали буквально кілька метрів – і бац ! – реально машина практично «пішла під воду».

Ледве виїхавши з цієї непомітної пастки, ми припаркували автомобіль на узбіччі, щоб подивитись на наявні ушкодження: удар в передній частині машини був таким, що їхати далі могло бути небезпечно. Перевіривши, ми переконались, що машина придатна для подальшого руху.

За час нашого огляду машини кілька інших автовласників також потрапили в цю халепу, розбиваючи свої автівки об підступну підводну перешкоду. Щоб розібратись з цим питанням, я зробив декілька фото цього “бермудського трикутника”.

Так об’їжджають яму ті, хто про неї знає:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як ми бачимо, об’їзд нелегкий та непростий – з перешкодами:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Звільняємось з водяного полону:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А так їдуть ті, хто не знає про пастку комунальників
(автомобіль у будь-якому разі, заїжджаючи в калюжу, пригальмовує):

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І на невеличкій швидкості просто падає в яму:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Безумовно, на наступний день я звернувся до мера міста з депутатським зверненням щодо цієї проблеми. Але впевнений, що найближчим часом, на жаль, ще чимало автовласників стануть жертвою неякісної роботи комунальників. Цікаво, скільки ж пройде часу поки проблема перехрестя вилиці Гоголя–Осипова буде вирішена по суті ?

  • avatar
    Татьяна Пилипяк
    8 років тому

    Мы вчера туда так хорошо попали!!! Думала что будем подымать перископ:)