• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Броварчани збираються самотужки залатати дірки на міських дорогах

Жовтень31/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Яма на Київській 4Нещодавно на електронну скриньку «Маєш право знати» надійшов лист від броварчанина Андрія Теплюка. Ініціативний мешканець заявив, що шукає людей, які готові допомогти залатати ями та тріщини на дорогах у Броварах. «Хто чим може: хто фінансово, хто фізично, хто вантажним транспортом. Давайте будемо пишатися Броварами. Броварам – кращі дороги!», – завершив він свій заклик та лишив контакти.

Активний броварчанин розповів «МПЗ», що хоче зробити всі роботи до початку зими: «Спершу приведемо в порядок основні вулиці, а навесні візьмемось за ями у дворах».

Сам Андрій планує взяти участь у цій справі фізично та фінансово. «Це не потребує великих коштів, головне – бажання. На основні вулиці нам вистачить вантажівки асфальту та вантажівки щебня», – переконаний він.

«Я особливо розраховую на броварчан-автобілістів – людей, які їздять дорогами щодня. Кілька людей, які зголосились підтримати мою ініціативу, у мене вже є», – розповідає броварчанин і додає: «Просто люди живуть і думають, що їм хтось щось колись може зробить. А потрібно самому організувати і зробити».

«Я дуже сподіваюсь, що люди відгукнуться на мій заклик і ми спільно наведемо лад на броварських дорогах. Прошу передати усім небайдужим та бажаючим долучитись до ініціативи мої контакти: (097) 954-80-00, [email protected]. Пишіть, телефонуйте! Давайте діяти, а не чекати, склавши руки!»

Нагадаємо, навесні цього року команда “Маєш право знати” провела фотокампанію “Геть весняні артефакти!” проти ям та калюж на броварських дорогах. У результаті громадської ініціативи було зібрано та опубліковано дві порції знімків найбільш вражаючих ушкоджень на автошляхах міста (перша порція та друга порція). А у травні броварський осередок партії “УДАР” провів акцію «Дайте дорогу!» з метою привернути увагу влади до жахливого стану броварських доріг: активісти проїхались основними вулицями та візуально позначили місця, які потребують негайного усунення.

  • avatar
    Pavlik
    8 років тому

    Треба було владу обирати що не краде . Тут не Європа , такі понти неоцінять. Ще і бабло з бюджету спишуть і вкрадуть під такий ремонт . Утопічна ідея . Якщо розкинути логічний ланцюг так можна і до федералізації додибати . Але я непроти меценацтва , я проти заохочення влади взагалі забити на все . І доречі , ми за дороги вже давно заплатили і платимо постійно . Краще провести незалежний фінансовий аудит в міській конторі . Думаю там багато цікавого можна накопати , не на одну дорогу . Як це все сумно .