• Сьогодні: Субота, 23 Жовтня, 2021

Позачергова сесія: депутати дадуть добро на ремонт каналізації без Prozorro?

Листопад10/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 11 листопада, відбудеться 21-ша позачергова сесія Броварської міської ради. Про це йдеться в розпорядженні міського голови на офіційному сайті міськради.

Сесія відбудеться о 11:00 в приміщенні малої зали броварського міськвиконкому. На розгляд депутатів винесено лише одне питання:

1. Про надання дозволу на укладення договору на проведення робіт, проектування та монтажу без застосування електронної процедури закупівель.

Скликають сесію для надання дозволу почати роботи по ремонту каналізаційних мереж міста після низки аварій:

У зв’язку із нагальною потребою у ліквідації наслідків аварії на самопливному колекторі від вул. Героїв Небесної Сотні до каналізаційної насосної станції №2 в м.Бровари та нагальною потребою у виконанні робіт по відновленню асфальтного покриття по б-ру Незалежності, 12, 14 після проведення аварійних робіт на самопливному колекторі.

Нагадаємо, роботи, товари та послуги за бюджетний кошт повинні закуповуватися з використанням електронної системи закупівель “Прозорро”. Мова йде про 1,4 млн грн, які вже виділили комунальному підприємству.

p61109-151021

Вчора на позачерговому засіданні бюджетної комісії депутатів просив дозволити йому провести роботи без тендеру очільник КП “Броваритепловодоенргія” пан Сафронов. Ситуація формально не аварійна, проте проведення тендеру займає певний час, а роботи треба провести якнайшвидше. Депутати вагалися: в чиїй це компетенції, стверджували, що це у повноваженнях міського голови. У підсумку надали доручення меру скликати позачергову сесію з цього питання. У той же час на засіданні начальниця юрвідділу продемонструвала рішення останнього засідання виконкому, який вже начебто прийняв таке рішення.