• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

“Геть весняні артефакти!”: фотокампанія проти ям та калюж на броварських дорогах

Квітень03/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

крокодил у калюжіУ такий сонячний день, як сьогодні, хуртовина десятиденної давнини, здається чимось таким, що давно минуло і вже не повернеться. Проте метрові кучугури снігу обабіч доріг віщують не менш приємну перспективу – підтоплення, що особливо актуально для мешканців старого центру Броварів. Візитними картками цьогорічної весни, вочевидь, стануть “озера калюжного походження” та дороги, на яких сніг зійшов разом з асфальтом.

І поки броварчани повально скуповують гумові чоботи, мріють про надувні човни та ретельно підшуковують СТО, у яких ремонтуватимуть розбиті об ями автомобілі, ми пропонуємо нашим читачам не сидіти, склавши руки, та фотографувати найбільш кричущі “артефакти” броварської весни-2013.

Знімки найбільш вражаючих броварських ям та калюж просимо надсилати на нашу електронну адресу – [email protected] із зазначенням орієнтовних адрес їх розташування. При бажанні можете робити заміри глибини та площі “об’єктів”, які потребують негайного реагування з боку комунальних служб.

Через тиждень – 10 квітня – на основі всіх отриманих фотографій команда “Маєш право знати” підготує звернення до міської влади, до якого додасть фото та адреси проблемних місць. У такий спосіб ми хочемо підказати чиновникам, які саме ями та калюжі громадськість хоче “покращити” першочергово.

квіти на дорозі

Для заохочення до активної участі у нашій “фотокампанії” проти весняних “артефактів” на броварських дорогах обіцяємо кожному, хто долучиться до цього громадського моніторингу, подарувати ручку з логотипом “Маєш право знати”, щоб у майбутньому писати нею свої власні звернення до органів влади ;-)