• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

Прибирати сніг комунальникам заважають “лежачі поліцейські”

Січень12/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Серед основних перешкод, які стоять на шляху комунальних служб під час чищення вулиць від снігу, – “лежачі поліцейські”. Окрім того, не дають ефективно виконувати свою роботу припарковані автівки та високі бордюри. Про це під час учорашньої оперативної наради в міського голови розповів керівник КП “Бровари-Благоустрій”Андрій Василенко.

Як повідав керівник підприємства, пристрої примусового зниження швидкості ламають снігоприбиральну техніку.  Зі слів чиновника, найбільше проблем виникає під час чищення від снігу грейдерами: або ламаються ножі робочого органу машини, або ламаються самі “лежачі поліцейські”. У результаті, під час роботи вже вивели з ладу близько 60 % плугів грейдерів.

Відео доповіді Андрія Василенка під час оперативної наради в мера

Як розповів Василенко, є й інші причини неякісного прибирання снігу на броварських дорогах. Серед них – припаркований автотранспорт. Окрім того, вулицю Київську завадив ефективно прибрати високий бордюр.

Чиновник запевнив, що його служба в цілому справляється із прибиранням вулиць. Машин для поставленої задачі вистачає. Водночас, міський голова Ігор Сапожко зауважив, що місту не завадило би мати побільше неважкої техніки для прибирання тротуарів.

Нагадаємо, що минулого тижня Бровари почав накривати інтенсивний снігопад. На наступний день після нього розчищеними в місті були переважно тільки головні автошляхи. Більшість вулиць і дворових проїздів лишались недоторканними.