• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

Безкоштовні курси із програмування у Броварах шукають викладачів-волонтерів

Липень11/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Фонд «BrainBasket Foundation» розшукує менторів-волонтерів для викладання безкоштовних курсів із програмування в Броварах. Навчання відбуватиметься двічі на тиждень у вечірній час. Наразі на курси записалося вже 200 осіб. Про це у Фейсбуку повідомив координатор курсів у Броварах Пилип Духлій.

Як зазначає дописувач соцмереж, курси організовують на основі всесвітньо відомого онлайн-курсу CS50 від Гарвардського університету. Їх проводитимуть у приміщенні центральної міської бібліотеки Броварів. На цей момент, – зазначає Пилип Духлій, – там уже завершується ремонт.

На сайті фонду «BrainBasket Foundation» вказують необхідні вимоги до майбутніх менторів. Ними можуть бути як практикуючі ІТ-спеціалісти, так і «просунуті» викладачі вишів. Окрім того, ментори повинні:

  • мати досвід у програмуванні від 2 років або у викладанні комп’ютерних наук від 3 років;
  • знати англійську мову на рівні upper-intermediate, оскільки навчальні матеріали розміщені цією мовою;
  • бути готовими виділяти 4 години на тиждень для аудиторних занять (вечірній час у робочі дні) та близько 8 годин на тиждень на підтримку студентів;
  • мати гарні комунікативні навички та бажання ділитись знаннями.

Як ідеться на сайті фонду, тривалість курсу становитиме 3-4 місяці. Модель навчання буде змішаною – зустрічі вживу та онлайн. У групі буде по 15-20 учасників. Організатори також зазначають, що навчальний процес, окрім української мови, може тривати також російською.

Охочих взяти участь просять зареєструватися ТУТ.

На сайті фонду «BrainBasket Foundation» вказують, що проект із навчання програмуванню є найбільшим освітнім проектом в історії України. Організатори планують навчити 40 000 учасників у 100  містах до 2020 року. Попри те, що проект є волонтерським, фонд передбачив грошову винагороду для менторів у разі успішного випуску групи. Однак, деталей про винагороду організатори не повідомляють.