• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

У четвер броварчан безкоштовно вчитимуть фрілансу та IT

Квітень05/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

7 квітня відбудеться відверта розмова про фріланс, фрілансерів, ІТ-індустрію в Україні та можливості, які відкривають сучасні технології. Цього четверга відомий блогер і фрілансер Пилип Духлій поділиться своїми знаннями в цих галузях. Такий захід днями анонсували на Фейсбуку.

Як ідеться в повідомленні організаторів, Пилип Духлій розповість, як він увійшов у цей бізнес, допоміг легалізувати його, а зараз надає можливість сотням інших українців з різних куточків країни заробляти кошти на фрілансі – не виходячи з дому.

Захід відбудеться 7 квітня о 19:00 по бульвару Незалежності, 14, оф. 30. Участь безкоштовна.

«Один з напрямків моєї громадської роботи – популяризація фрілансу та надання можливості людям заробляти, особливо зараз, коли економіка в скрутному становищі. Для цього була мною створена група beFree – фріланс для українців,» – пояснює мету своєї ініціативи Пилип Духлій.

На зустріч запрошують усіх охочих. Як зазначають організатори, для участі не обов’язково мати професійні навички, оскільки у фрілансі існує  багато некваліфікованих замовлень.  Тому достатньо лише вміти працювати на комп’ютері.