• Сьогодні: Понеділок, 25 Травня, 2020

Броварські хоумскулери запрошують батьків та дітей на постійні заняття в коворкінг

Березень14/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Група броварських батьків, які навчають своїх дітей вдома, шукають однодумців та пропонують охочим допомогу та супровід при переведенні власних чад від державної шкільної системи на альтернативне навчання. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Броварські хоумскулери».

Як зазначають прихильники ідеї навчання вдома, їхня пропозиція стосується тих, «у кого остаточно увірвався терпець і хто хотів би піти зі школи, та не знає як і куди». Ініціатори вказують, що втілити таке бажання можна і посеред навчального року. Проте для цього необхідно, щоби один із батьків дитини не працював на роботі від ранку до вечора.

Броварські хоумскулери також вказують, що для переходу на альтернативне навчання в Україні потрібно лише 2 дні. Такої можливості не мають багато країн Європи. А наприклад, у Німеччині та Швеції система навчання вдома взагалі заборонена.

Ініціатори також запрошують у свій простір для сумісних занять, що проходять за принципом коворкінгу. Графік: 2 рази на тиждень з 11:00 до 15:00 у Броварах на базі «BroBots – Brovary IT Hub», який розташований у ЖК «Шоколад» по вул. Київській, 235/2.

Нагадаємо, спільнота броварських хоумскулерів існує вже не менше року. Батьки, які хочуть навчати дітей вдома, наголошують на позитиві такої освіти: дитина вчиться краще, ліпше засвоює матеріал, а також не зазнає принижень із боку вчителів у «радянській» школі. Водночас, серед негативів відзначають, що не всі діти готові сприймати батьків як вчителів.

Фото – Світлана Яцив, Аліна Гор