• Сьогодні: Четвер, 2 Грудня, 2021

Броварчани передали тепловізор бійцям батальйону «Азов»

Червень11/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

тепловізор (2)Вже два тижні бійці батальйону «Азов», які воюють із терористами під Маріуполем, користуються новим тепловізором. Це незамінна річ, за допомогою якої можна в умовах повної темряви на відстані відслідковувати противника, з’явилась в “Азову” завдяки броварській громаді.

З ініціативою зібрати кошти на тепловізор, вартість якого складає понад 60 тисяч гривень, під час травневої сесії Броварської міської ради виступив депутат Євген Гредунов.

За півтори доби вдалось зібрати потрібну на тепловізор суму. 29 травня куплене обладнання броварчани передали до київського штабу батальйону «Азов», а вже через кілька днів українські бійці під Маріуполем вже використовували його в гарячих точках.

тепловізор (2)
Боєць батальйону “Азов” з тепловізором

тепловізор (3)

Командир взводу батальйону «Азов» Дмитро Лінько телефоном розповів “Маєш право знати”, що тепловізор вже не раз ставав їм у пригоді та від імені бійців подякував броварчанам за надважливу для захисників України допомогу: “Це незамінна річ! Ми використовуємо тепловізор під час нічних чергувань та розвідувальних заходів, аби виявити ворога. Звичайні прилади нічного бачення не допомагають відслідковувати терористів, а завдяки тепловізору ми тепер можемо стежити за їх діями, відбиватись від атак супротивника. Ми дуже вдячні броварчанам за допомогу!”

За словами Лінька, куплений броварчанами тепловізор – перший і поки єдиний, що використовують під Маріуполем у боротьбі з озброєними терористичними формуваннями.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  7 років тому

  А коли і як збирали гроші? На Майдані Свободи? Бо я через інтернет не бачив, щоб збирали

 • avatar
  Хилькан
  7 років тому

  Да , было бы не плохо сделать даже какой то сайт , на котором бы обсуждались и поднимались вопросы связанные со сбором средств на поддержание бойцов задействованных в АТО на юговостоке ! Потому что я бы тоже с большим удовольствием внес бы свою лепту , но тоже об этом узнал только сейчас .

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  7 років тому

  Необхідно емейл підтвердити (лист від Disqus мав прийти на пошту)