• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Броварський “свободівець” серйозно постражав від “Беркуту” біля Києво-Святошинського суду

Січень14/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Бойко 510 січня Києво-Святошинський суд засудив так званих «васильківських терористів» до 6 років ув’язнення.  Такий вирок обурив людей, що прийшли підтримати хлопців під стіни столичного суду. Мітингарі заблокували проїзд автозаку, що мав вивезти засуджених. Для звільнення дороги та розгону пікетувальників було залучено бійців спецпідрозділу «Беркут», які жорстоко побили людей. Серед тих, хто отримав серйозні травми, опинився й броварський активіст ВО “Свобода” Сергій Бойко.

Як розповів “Маєш право знати” Сергій, того дня він прийшов до будівлі суду як журналіст партійної газети та знімав події на відео. Однак під час атаки «Беркуту» на мітингарів він опинився в епіцентрі подій, притиснутим до огорожі, після чого  спецпризначенці натисли на активіста щитами, нахромивши його на гострий металевий паркан. У результаті хлопець отримав глибоку рвану рану лівого стегна.

Бойко 3

Сергій Бойко1

Бойко 5

Сергій Бойко2

Бойко 4

Першу допомогу Сергій отримав на місці – від медиків-волонтерів, що чергували у “гарячій точці”, після чого був доставлений до лікарні. У медзакладі травматолог зашив постраждалому стегно. Проте в консультативному заключенні лікар написав, що Бойко отримав не рвану, а забійну рану. У репортажі Громадського-ТВ з лікарні зафісовано, як столичні ескулапи намагались відразу виписати госпіталізованих з-під Києво-Святошинського суду, в тому числі й Бойка, незважаючи на те, що активіст не міг самостійно ходити.

Броварський активіст написав заяву про злочин. До нього вже приходили працівники прокуратури та міліції, однак без адвоката Бойко поки відмовився надавати свідчення.

Сергій Бойко пробув в лікарні 3 дні. За його словами, зараз він почувається краще і вже може ходити. Вчора його виписали з медзакладу, то ж тепер лікуватись та ходити на перев’ язки він буде за місцем проживання – в Броварах.

Фото – Олена Білозерська

Відео – Богдан Кутєпов