• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Броварська лікарка зламала пацієнту щелепу, справа дійшла до суду – ВІДЕО

Квітень21/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах лікарка видаляла пацієнту зуб, але зламала щелепу. Прокурор Київської області стверджує, що ушкодження чоловіку були нанесені внаслідок нефахового виконання службових обов’язків. Лікарка працює у стоматологічній поліклініці на бульварі Незалежності, а також має приватний кабінет. Про це йдеться в сюжеті “Сегодня”.

Максим Матушкін з Калинівки звернувся до стоматології у Броварах, де йому провели операцію по видаленню так званого зубу мудрості. Згодом у пацієнта почалися ускладнення, які у столичному медзакладі діагностували як наслідки переламу щелепи та роздроблення кістки. Чоловік вимушений був перенести ще одну операцію та ще й недешеву.

Пацієнт вимагав, аби витрати оплатила лікарка – та відмовилася. Через рік постраждалий подав на неї до суду, проте на засідання жінка не з’являється, посилаючись на хворобу. Однак експерти підтвердили, що тілесні ушкодження пацієнта середнього ступеня тяжкості є наслідком непрофесійності роботи лікарки.

Журналісти “Сегодня” спробували знайти цього стоматолога – Тимощук Тетяну, проте на контакт з ними лікарка не йде. За місцем основної роботи у поліклінці стверджують, що вона на лікарняному, а в приватному кабінеті хоча й працює, але застати її там так і не змогли.

Відео “Сегодня” від 19 квітня 2016 року:

Нагадаємо, прокуратура Київської області ще наприкінці лютого повідомляла про заявлення підозри за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України. Правоохоронці зазначали, що лікарці загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.