• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Владислава Загоровку звільнили в обмін на штраф за “порушення громадського порядку”

Грудень12/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Загоровка суд 2Вчора Печерський районний суд міста Києва звільнив броварчанина Владислава Загоровку, який перебував під арештом за підозрою в “організації масових заворушень” на вул. Банковій. При цьому суд визнав його винним у “порушенні громадського порядку” та присудив штраф  у розмірі 850 грн. Звинувачень в інших злочинах стосовно броварчанина наразі немає. Чоловік продовжить лікування у відділенні неврології, де нині також перебуває його дружина.

Як розповіла “5 каналу” адвокат Владислава Наталія Дорошенко, столична прокуратура змінила підозру з “організації масових заворушень” на “порушення громадського порядку”, чоловік визнав свою вину та отримав покарання у вигляді штрафу. Інших обинувачень щодо нього немає. Стосовно справ щодо нанесення йому тілесних ушкоджень, адвокат заявила, що вони будуть їх продовжувати.

 У своєму фейсубуку адвокат написала: “Ми розклали по поличках відсутність “доказів” по ст. 294 ККУ і можна було б боротись далі, однак це щоденні допити, слідчі дії і т.д. Я вважаю, що зміна кваліфікації, зміна пред’явленої підозри зі статті 294 “масові заворушення” та ст 293 “порушення громадського порядку” – це теж результат. Крім того, відкрито провадження стосовно його побоїв, тому ми не зупиняємось“.

Із зали суду Владислав Загоровка направився до лікарні, де нині також перебуває його дружина – у відділенні неврології. Як повідомили у групі підтримки родини Загоровко на фейсбуку, напередодні суду Світлана довго добивалась побачення з чоловіком у лікарні і коли нарешті потрапила до нього в палату, втратила свідомість та сильно вдарилась головою. У неї діагностували струс мозку. Чоловік має пробути у лікарні ще мінімум 10-14 днів. У нього черепно-мозкова травма, проблеми з оком, понівечені ребра та численні забої.

Загоровки в лікарні
Фото Наталії Дорошенко

Стежити за новинами про сім’ю Загоровки, актуальні потреби, реквізити для надання благодійної допомоги можна у групі підтримки на фейсбуку за цим посиланням: https://www.facebook.com/helpzagorovko.