• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Суд розглядатиме позов Павла Різаненка проти газети «Броварська панорама»

Червень19/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

20 червня о 9:30 розпочнеться судове засідання, на якому буде розглядатись позов депутата Броварської міської ради Павла Різаненка проти комунальної газети «Броварська панорама». Позивач  вважає, що видання поширило про нього неправдиву інформацію і цим завдало шкоди його честі, гідності та діловій репутації. Відповідно у судовому порядку він вимагає від газети спростування недостовірних відомостей. Жодних матеріальних вимог позивач не висуває.

За словами представника Різаненка у суді, на засіданні 20 червня мають давати свідчення секретар міськради Олена Семенюк, директорка комунальної телестудії «Наше місто» Ірина Куліш та оператор телестудії Олександр Кузнецов. Представником відповідача у даній справі є головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Олександр Прилєпко.

«Маєш право знати» планує здійснювати аудіо- та твітер-трансляцію судового засідання.

Нагадаємо, 2 лютого 2012 року на депутата Павла Різаненка невідомі здійснили напад, в результаті чого він отримав значні тілесні ушкодження. Постраждалий пов’язує це зі своєю депутатською та громадською діяльністю. По даному факту міліцією було порушено кримінальну справу. При цьому 9 лютого 2012 року газета «Броварська панорама» опублікувала статтю «Били чи не били?», в якій журналіст під псевдонімом стверджував, що Різаненко сам інсценував напад на себе.

Твіттер-трансляція буде доступна за тегом #bramasud

  • avatar
    Alina Dyachenko
    11 років тому

    Якщо хтось не стежив за нашою твітер-трансляцією, то продублюю тут: судове засідання було перенесене на 9 липня 2012 року о 13:30. Це було зроблене за заявою сторони відповідача, яка не з’явилась на засідання.

    Також з власних джерел “Маєш право знати” стало відомо, що представник відповідача Олександр Прилєпко не зміг сьогодні бути на суді у Броварах, оскільки сьогодні вранці був на іншому судовому засіданні – в апеляційному суді, де також слухався позов Павла Різаненка стосовно скасування рішень Броварської міської ради про затвердженням змін до детальних планів територій. І апеляційний суд задовольнив вимоги позивача скасувати дані рішення міської ради.