• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Броварська лікарня отримає кошти з області на лікування серцево-судинних захворювань

Червень16/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська центральна районна лікарня отримає фінансування в рамках програми “Запобігання та лікування серцево-судинних захворювань на 2017-2019 роки”, затвердженої на черговому засіданні Київської обласної ради. Про це повідомляє видання “КиевVласть”.

Як ідеться у повідомленні, депутати Київської облради ухвалили рішення “Про затвердження Київської обласної програми “Запобігання та лікування серцево-судинних захворювань на 2017-2019 роки”. Згідно цієї програми кошти з обласного бюджету виділяють зокрема і на броварську лікарню.

Загальне фінансування програми – 80,3 млн грн, на них буде сформований дворічний запас кардіологічних медикаментів і витратних матеріалів, а саме: на медикаменти витратять 29,3054 млн грн, на витратні матеріали – 32,5512 млн грн. Лікарні в Броварах і Білій Церкві отримають на обладнання для інфарктних відділень по 1,817 млн ​​грн.

Також 8,3552 млн грн спрямують на матеріально-технічне забезпечення відділення для інтервенційних втручань Київської обласної клінічної лікарні. Зокрема, на закупівлю ехокардіографія, комп’ютерного томографа, реанімаційних ліжок, електрокардіографа, електрокардіостимулятора і т.д. Для Київської обласної дитячої лікарні №2 закуплять на 6,49 млн гривень системи холтерівського добового моніторингу артеріального тиску та електрокардограми, тонометри, пульсоксиметри і т.д.

Згідно з пояснювальною запискою до рішення облради, в 2016 році в Київській області зареєстрували 1800 випадків інфаркту міокарда, з яких 69% – люди працездатного віку. Крім того, приблизно стільки ж випадків залишаються недіагностованими вчасно. Смертність через серцево-судинних заболеваніяй в Київській області становить 68%, показник по Україні – 63%. Захворюваність хворобами системи кровообігу в Київській області за останні 10 років зросла на 38,3%.