• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Броварська лікарня назвала сюжети журналістів каналу ZIK “псевдорозслідуванням”

Червень29/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська центральна районна лікарня обурена сюжетами телеканалу ZIK та виступила з відкритим листом від колективу медзакладу. У своєму зверненні медики спростовують обвинувачення в їхній бік та називають роботу журналістів непрофесійною.

Телесюжети “Лікарські таємниці: Чому вмирають пацієнти у Броварській районній лікарні?” (Частина 1, Частина 2) демонструвалися по телебаченню 1 та 8 червня. Мова в них йшла про випадки смертей паціентів у лікарні, також журналісти звинувачували броварських медиків у шахрайствах з ліками.

Колектив БЦРЛ не згоден з тим, що показали журналісти, і зробив публічну відповідь. Медики вважають, що розслідування проведено некомпетентно, інформація подана хибно, та акцентують увагу на неетичності поведінки журналістів і зокрема ведучого Івана Довгалюка. Броварська лікарня вимагає вибачень та офіційного спростування інформації.

Звернення адресоване голові Держкомітету телебачення і радіомовлення України Наливайко О.І. Документ на 62 сторінках підписав багаточисельний колектив БЦРЛ.