• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварська міліція розігнала мирну акцію біля суду та затримала 6 осіб – ВІДЕО

Вересень04/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Сьогодні біля броварського суду прихильники Віталія Запорожця проводили символічну акцію “Страта судді“, яку анонсував на нашому сайті Микола Коханівський. Однак у момент, коли учасники винесли “громадський вирок продажній судді”, на них накинулась міліція, і замість забезпечувати громадський порядок, стала із застосуванням сили затримувати учасників та організаторів, завдаючи тим тілесні ушкодження. Першим схопили “палача”, однак його товариші його визволили і побігли у бік броварського базару. У цей час міліціянти захопили та затягли у приміщення суду організатора акції Олега Шевчука.

Після подій на відео я таки зайшла всередину та побачила Олега Шевчука, голову броварської “Свободи”. В нього був розбитий лоб, але за його словами, почувався він нормально. Потім я вийшла навулицю, там на базарі міліція ловила інших учасників. Уже на базарі правоохоронці схопили “палача” та затягнули його в автобус з “Беркутом”.
Коли люди почали розходитись, міліція стала затримувати інших учасників акції прямо біля авто.

Розлогий репортаж з події чекайте незабаром.

  • avatar
    Анатолій Базір
    10 років тому

    Те що один не стерпів – це так. Вчинив умисне вбивство. Теж так. По закону  отримав покарання. Те що система контролю за дотриманням законності в органах МВС і прокуратурі (навіть бльше – скрізь)  не працює – ось це і є найбільше горе та лихо. Сама для свторення умов неухильного дотримання конституції та законів органами державної  влади необхідно перемагати на виборах. Щодо затриманих:  це помста всім активним за гибель їх соратника. Невже Коханівський  хоче отримати роль кулачного бійця в стінах ВРУ???