• Сьогодні: Понеділок, 12 Квітня, 2021

Броварська молодь – потужна енергія міста

Травень13/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

марш укр36Молоді і активні старшокласники Броварів не так давно зорганізувались в ОНУМ – Об’єднання незалежної української молоді. Це нове молоде середовище встигло заявити про себе в Броварах кількома патріотичними акціями. “Український марш”, що відбувся 8 травня, мабуть, одна з найпомітніших.

Молодих і амбітних броварчан не злякали можливі провокації, хоча багато хто про це говорив всерйоз. Навпаки – ця інформація, вочевидь, подіяла зі зворотнім ефектом.

Близько 2 сотень юнаків та дівчат з різних шкіл міста організовано пройшлись вулицями міста, привертаючи увагу багатьох перехожих. Навіть продавчині навколишніх магазинів відривались від роботи і виходили на вулиці поглянути на велику ходу молодих броварчан. Хочеться зазначити, що не всі організатори публічних акцій у Броварах можуть похвалитись такою кількістю учасників.

Хочеться сподіватись, що потужна енергія цих юнаків та дівчат буде спрямована в правильне русло, і вони надалі дивуватимуть реалізацією своїх  креативних ідей.