
Броварська районна організація ВО "Свобода" проведе акцію на підтримку побратимів
Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»
8 липня о 14:00 год. відбудеться судилище на районними Броварськими свободівцями: Олегом Шевчуком, Миколою Смірновим, Русланом Ткаченком, які виступили проти свавілля влади в Броварах, режиму внутрішньо-окупаційної системи - 25 травня 2013 року вони відбили на користь громади землю, за що нині перебувають під домашнім арештом. Активістам загрожує два-три роки ув’язнення. Місцева районна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” проведе акцію на підтримку побратимів.
Запрошуємо усіх свідомих патріотів та небайдужих підтримати націоналістів, прийти на захід, показати окупантам, що українець господар у власній країні та стати на захист своєї землі та волі.
Акція відбудеться за адресою: м. Бровари, вул. Воз’єднання,1 Броварський міжрайоннний суд.
Додаткова інформація за номерами: 098 475 61 97 та 063 042 06 92 .
Довідка: 25 травня 2013 року в Броварах міліціянти та особи кримінальної зовнішності скоїли напад на мирну толоку проти розбазарювання комунальної землі в міському парку “Перемога”. Броварська районна організація ВО “Свобода”, що виступила співорганізатором заходу, повідомила про масове побиття людей. Було затримано двох активістів “Свободи” та одного нападника-бандита.
Після оголошеного 30 травня судом адміністративного штрафу захисникам броварського міського парку – свободівцям Руслану Ткаченку та Миколі Смірнову – міліціянти звинувачують уже ширше коло учасників акції, інкримінуючи “хуліганство, вчинене групою осіб”. 5 червня до націоналістів було застосовано запобіжний захід - 2 місяці домашнього арешту. домашнього арешту.
7 червня у Броварах відбулася акція “Геть політичний терор!” проти репресій та судилищ влади, у якій взяли участь близько 300 осіб. Підтримати броварчан приїхали народні депутати України від ВО “Свобода” Андрій Мохник, Ігор Швайка та голова Київської обласної організації ВО “Свобода” Олександр Марченко. Цього ж дня до 2-х місяців домашнього арешту (запобіжний захід) було засуджено голову Броварської районної організації ВО “Свобода” Олега Шевчука.
13 червня Апеляційний суд Київської області залишив без змін домашній арешт Руслана Ткаченка та Миколи Смірнова. 14 червня 2013 року Апеляційний суд Київської області залишив під домашнім арештом керівника Броварської районної організації ВО “Свобода” Олега Шевчука.