• Сьогодні: П’ятниця, 1 Липня, 2022

Броварські активісти визначились із кандидатом для участі у виборах на Торгмаші

Травень04/ 2013
avatar
ДемАльянс Бровари

Броварська міська організація політичної партії "Демократичний Альянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Броварська міська організація політичної партії Демократичний Альянс
Броварська міська організація ДемАльянсу

8 квітня 2013 року став днем народження Броварської міської організації політичної партії “Демократичний альянс”. Цього дня відбулись установчі збори організації і було ухвалено рішення про її утворення. Засновниками стали 4 броварські активісти ДемАльянсу. Головою обрано Іллюхіна Сергія Миколайовича.

За повідомленням начальника Броварського міськрайонного управління юстиції, державна реєстрація броварського осередку відбулась 30 квітня 2013 року.

Участь у виборах на Торгмаші

3 травня 2013 року відбулись перші загальні збори новоутвореної організації. Ключове питання порядку денного – висування кандидата для участі у проміжних виборах до Броварської міської ради 2 червня 2013 року.
Учасниками зборів одноголосно ухвалено рішення:
Висунути кандидатом у депутати Броварської міської ради Київської області в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №20 міста Бровари Київської області на проміжних виборах депутата Броварської міської ради Київської області в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №20 міста Бровари Київської області 02 червня 2013 року від Броварської міської організації партії “Демократичний альянс” Іллюхіна Сергія Миколайовича

Номер виборчого округу 20
Прізвище, ім’я та по-батькові Іллюхін Сергій Миколайович
Число, місяць і рік народження 19.10.1983
Громадянство Громадянин України
Освіта Повна вища освіта
Партійність Член політичної партії «Демократичний альянс»
Посада
Місце роботи (заняття) Приватний підприємець
Адреса місця реєстрації 07400, Київська обл., м. Бровари,***
Адреса місця проживання 07400, Київська обл., м. Бровари,***
Контактний телефон ***

Нагадаємо, 4 квітня 2013 року Київська обласна організація політичної партії “Демократичний альянс” також підтримала кандидатуру Іллюхіна С.М. для участі у виборах 2 червня 2013 року.

Подання документів для реєстрації кандидата у депутати відбуватиметься у визначений законом термін – з 4 по 8 травня включно.