• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварські дитячі LEGO-студії: як навчитися керувати роботами

Січень20/ 2017
avatar
Ірина Улітенко

Журналістка "Маєш право знати"

Останнім часом великим попитом серед батьків користуються різноманітні розвиваючі курси для дітей, які включають в себе програмування та основи робототехніки. Раніше за такими знаннями маленьких броварчан возили в столицю, де вибір технічних дитячих центрів значно ширший. Але в минулому році такі студії почали відкриватися і в Броварах.

У нашому місті нещодавно було відкрито декілька технічних студій для дітей та підлітків, в яких викладають різноманітні курси програмування, робототехніки та архітектури: центр технічного розвитку BroBots – Brovary IT Hub, LEGO студия BRAVO та дитяча технічна студія «Винахідник».

Курси центру BroBots, про які ми вже розповідали, розраховані на дітей від 11 років та старше. Студії «Винахідник» та «BRAVO» навчають діток від 3 до 16 років, де учні отримують знання та пізнають світ за допомогою конструкторів LEGO Education. До складу навчальної програми входять курси від раннього розвитку до робототехніки.

Лего-студія «BRAVO»

Лего-студія «BRAVO» відкрилась в січні минулого року та є частиною Центру розвитку дитину в Броварах “BRAVO”, до якої входять також студія танців та курси іноземних мов. В Лего-студії представлено три програми, де діти навчаються в невеликих групах максимум по 6 учнів:

  • Ранній розвиток дитини за міжнародною програмою LEGO Education для учнів від 3 до 5 років, де діти пізнають навколишній світ не тільки за допомогою конструктора LEGO, але й вчаться комунікації з іншими дітками.
  • Початкове конструювання «Механіка» розраховане на дітей від 6 до 12 років. На курсах учні створюють рухливі механізми, вчаться працювати з пневматичними пристроями та електродвигунами, а також вивчають основи фізики.
  • Курси Робототехніка дають можливість дітям від 9 до 16 років створювати автономних роботів, програмувати їх та вивчити основи інформатики.

Вартість всіх курсів 350 грн на місяць за 4 заняття або 600 грн – за 8 занять на місяць. Також існує пробне заняття, яке буде коштувати за ціною разового – 120 грн. Тривалість занять – 1 година.

Викладачі студії «BRAVO» проводять всі заняття за допомогою освітньої методики LEGO educations, але із розробленою власною програмою: модель складає учень індивідуально, а під час заняття використовується більше 10 тисяч додаткових деталей, що дає можливість створювати унікальні моделі. Також, для учнів діє бальна система винагороди, за які дитина може отримати в подарунок фигурку lego або годину гри на Sony Playstation 4.

Заняття проходять за адресою: вул. Гагаріна 16, ТБ «Ліза», 2-й поверх, каб. 25. Детальна інформація за тел.: (093) 151-98-73, (097) 755-61-75.

ТС «Винахідник»

Броварська філія всеукраїнської мережі дитячої технічної студії «Винахідник» почала працювати в нашому місті восени минулого року. Тут учні також отримують знання за допомогою конструкторів LEGO Education.

В броварській студії «Винахідник» існує 7 курсів: «Перші відкриття», «Світ навколо», «Юні інженери», «Початкова робототехніка 2.0», «Наука та технологія» «Робототехніка 3.0» та «Архітектура». Кожен курс розрахований на певний вік учнів: для дошкільнят від 3 років та підлітків до 16 років.

Вартість в будні за 4 заняття на місяць:

  • для дошкільнят «Перші відкриття» та «Світ навколо» 550 грн,
  • «Юні інженери» 600 грн,
  • «Початкова робототехніка 2.0» і Наука та технологія» 650 грн,
  • «Робототехніка 3.0» та «Архітектура» 750 грн.

Ціна за заняття у вихідні дні більша приблизно на 100 грн. Для того, щоб зрозуміти чи підходить курс для дитини, за допомогою сайту студії можна записатися на пробне заняття за ціною 150 грн.

Курси для дошкільнят проводять в ігровій формі, у супроводі інтерактивних презентацій. Учнів знайомлять з оточуючим світом та з облаштуванням сучасного міста. Курс «Перші відкриття» триває 45 хвилин та розрахований на самих маленьких учнів 3-4 роки. Більш старші учні з 4-х років навчаються на годинному курсі «Світ навколо».

На курсі «Юні інженери» учні віком 5,5 – 7 років вивчають роботу механізмів і машин, що оточують людину в повсякденному житті. Тривалість заняття 1 год 10 хв.

Заняття на курсі «Початкова роботехніка 2.0» проходять за допомогою комп’ютерів, де учні 6-7 років дізнаються про новітні технології, конструюють і програмують автономних роботів, вивчають основи механіки, математики та програмування. Заняття тривають півтори години.

«Наука та технологія» це курс конструювання, будування та дослідження інженерних моделей, які зустрічаються в реальному житті. Заняття розраховані на дітей 8-9 років та тривають півтори години.

Ознайомитися з функцією та конструкцією різних роботів, аналізуючи особливості їх роботи, діти від 10 до 16 років можуть на курсі «Робототехніка 3.0». Тривалість заняття 2 години.

Під час 2-годинного заняття на курсі «Архітектура» учні від 8 до 16 років знайомляться з основними архітектурними поняттями та стилями та вчаться конструювати власні архітектурні моделі.

 

За словами директора студії Ірини Коломієць, ТС Винахідник має ексклюзивне право на розміщення логотипа LEGO та офіційне право працювати з LEGO Education, на відміну від інших студій.

Всі курси проходять за адресою: вул. Київська, 245. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами: (095) 567-50-50, (098) 567-50-50, (073) 567-50-50.

Фото – Технічна студія Винахідник (Бровари) та Броварська Лего-студія «BRAVO»