• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

У BroBots відкрилися нові курси робототехніки та програмування

Січень13/ 2017
avatar
Ірина Улітенко

Журналістка "Маєш право знати"

В минулому році в Броварах було засновано IT-школу та центр технічного розвитку BroBots – Brovary IT Hub. Основною метою цього закладу є популяризація та викладання робототехніки, програмування серед дітей та підлітків. Цей рік BroBots розпочинає з відкриття 7 нових курсів як для дітей, так і для дорослих.

BroBots минулого року вже встиг провести декілька ознайомчих лекцій та курсів з програмування та робототехніки. В цьому році IT-школа запрошує дітей та дорослих на нові курси за такими напрямками: робототехніка, програмування, веб-дизайн, гейм-дизайн та інжинірінг. В кожній групі є місце для безкоштовного навчання дитини з малозабезпеченої родини.

На офіційній сторінці BroBots у Фейсбуку представлені розклад та програма 7 нових курсів. Вартість курсів робототехніки, програмування, веб-дизайну, гейм-дизайну та інжинірінгу 400 грн на місяць. Перше заняття – безкоштовно. Щоб стати слухачами, попередньо треба заповнити анкету, яка додається до кожного курсу окремо. При формуванні груп перевага буде надаватись дітям.

Робототехніка розрахована на дорослих та дітей з 11 років, де вони навчаться базовим знанням з електроніки та програмування з використанням платформи Arduino. Окремо до кожного курсу з робототехніки треба доплатити вартість комплектуючих від 850 до 1000 грн. Під час проходження курсів слухачі збиратимуть машини, які «бачать» стіни, долають перепони, їздять вздовж намальованої лінії, та домашню метеостанцію.

Направлення робототехніки буде розділено на три курси за наступним розкладом:

«Robo. Arduino. Basic 2», щосуботи та щонеділі з 17:00 до 19:00. Анкета для попереднього запису на курс тут.

«Robo. Arduino. Basic 3», щосереди та щочетверга з 18:00 до 20:00. Анкета для попереднього запису на курс тут.

«Robo. Arduino. Basic 4», щопонеділка та щоп’ятниці з 19:00 до 21:00.  Анкета для попереднього запису на курс тут.

Курс програмування CS50 на базі С/С++ розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні. Слухачами зможут стати підлітки з 16 років та дорослі. Заняття проходитимуть щосуботи та щонеділі з 9:00 до 11:00 або з 13:00 до 15:00. Анкета для попереднього запису тут.

Під час вивчення курсу «Основи інжинірингу» учні дізнаються про способи з’єднання деталей з різноманітних матеріалів та виготують з комплекту фанерних заготовок 3D-паззл по своєму вибору. Розрахований для дітей з 11 років та дорослих. Заняття проходитимуть щовівторок та щочетверга, з 15:30 до 17:30. Анкета для запису тут.

На курсі «Game Design» учні навчатимуться створювати власні ігри. Курс розрахований на дорослих та підлітків з 14 років. Заняття проходитимуть щосуботи та щонеділі, з 11:00 до 13:00. Анкета для запису тут.

Всі курси викладатимуться за адресою: вул. Київська, 265/2, ЖК “Шоколад”, корпус “Мокко”. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами: (063) 843-53-39, (050) 351-38-72.

Організаторами школи є відомий блогер Пилип Духлій та Олександра Дудар, маркетинговий директор компанії “БЗБК”.