• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

АНОНС: У Броварах стартує новий набір на курси Java. 6 квітня – зустріч з організаторами

Квітень03/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Спільнота Freelance Brovary оголосила про набір нової навчальної групи на безкоштовні курси програмування мовою Java у Броварах. 6 квітня відбудеться ознайомча зустріч з організаторами курсів, а саме навчання розпочнеться 13 травня і триватиме, орієнтовно, від 6 до 9 місяців. Вхід на зустріч вільний.

Броварська спільнота по сприянню розвитку фрілансу Freelance Brovary розмістила повідомлення про набір бажаючих навчатися на безкоштовних курсах програмування мовою Java.

Рік тому була сформована перша група з 17 осіб, учасники якої на цей час вже закінчили навчання. На ознайомчій зустрічі вони поділяться своїми враженнями і успіхами. Організатори заходу (ДемАльянс Бровари та Freelance Brovary) ознайомлять бажаючих із навчальною програмою та вимогами до кандидатів, а також докладно розкажуть, як відбувалось і чим закінчилось навчання в першій групі. На зустрічі планують презентувати власний суспільний проект, розроблений випускниками із застосуванням всіх здобутих знань та технологій.

Викладачі курсів: Василь Кононенко – основний викладач, Java developer, Ігор Білоус – Java Android developer та Сергій Іллюхін – керівник проектів, скрам-мастер, Senior .NET developer.

Перша вступна зустріч відбудеться 6 квітня о 19:00 у приміщенні IT-Hub BroBots (вул.Київська, 265/2).

Набір заявок триватиме з 7 по 16 квітня, співбесіди – до 30 квітня, початок навчання – з 13 травня. Орієнтовна тривалість курсів – від 6 до 9 місяців.