• Сьогодні: Четвер, 15 Квітня, 2021

Діти з малозабезпечених сімей можуть отримати гранти на навчання у BroBots

Березень01/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський центр технічного розвитку BroBots–Brovary IT Hub повідомив про можливість безкоштовного навчання на курсах центру для дітей із малозабезпечених сімей. Дітям пропонують писати мотиваційні листи, в яких мають розказати, чому вони хочуть навчатися на курсах, а меценати виберуть найбільш мотивованих дітей і оплатять їм навчання. Спонсором може стати кожен, стверджують організатори.

Пилип Духлій, співзасновник Броварського центру технічного розвитку BroBots– Brovary IT Hub на своїй сторінці у FB повідомив про можливість за рахунок коштів меценатів взяти на навчання дітей, батьки яких не мають змоги його оплачувати.

«Ми створювали наш хаб як соціальний проект. Діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпеченних сімей навчаються безкоштовно», – говорить Пилип Духлій. Але є ще дуже багато талановитих і мотивованих дітей, батьки яких за різними причинами поки що не можуть оплатити навчання. Тому для таких сімей і  запускається програма надання грантів на навчання в IT Hub.

Як отримати грант? Дитині потрібно написати мотиваційного листа, де пояснити, чому вона хоче навчатись саме на вибраному курс, а батькам – відправити листа організаторам. Такі листи (без посилання на те, від кого надійшли), будуть передаватися на розгляд меценатам для прийняття рішення про надання гранту на навчання.

Правила участі в програмі та анкета для заповнення – за цим посиланням.

Анкета для меценатів буде згодом, обіцяють організатори. Також Пилип Духлій наголошує, що будь-хто може надати допомогу, зробити благодійний внесок, а також обрати дитину, якій піде його внесок як плата за навчання.