• Сьогодні: П’ятниця, 7 Травня, 2021

Броварські пасажири просять КОДА розширити автобусну зупинку біля «Лісової»

Грудень12/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Чимало броварчан працюють у Києві, а тому щодня мусять долати 20 км до столиці. Хтось їздить на власному авто, проте більшість – на громадському транспорті. На щастя, маршрутів сполученням «Бровари-Київ» існує чимало, то ж майже з усіх куточків нашого міста можна дістатись до столичного метрополітену. Проте, як виявилось, на зворотному шляху пасажири всіх маршрутів мають спільну проблему: зупинка біля станції метро «Лісова» у напрямку на Бровари занадто вузька, а тому в години пік просто не здатна вмістити всіх бажаючих їхати додому.

Свого часу місця на зупинці було значно більше, і черги, які вишиковувались на різні маршрути, не заважали пішоходам проходити до своїх черг. Проте невдовзі вздовж всієї зупинки було споруджено низку кіосків, які вирішили скористатись інтенсивним пасажиропотоком в комерційних цілях. Та, схоже, ця бізнес-ініціатива створила серйозні незручності для потенційних покупців.

У листопаді цю проблему броварчанин Андрій Саук підняв у броварській спільноті на фейсбуку та запропонував зібрати підписи за розширення місця очікування маршруток біля «Лісової». Тема викликала жваву дискусію, і її учасники спільними зусиллями  написали текст звернення до Київської обласної державної адміністрації, у якому попросили вжити належні заходи для забезпечення комфортних та безпечних умов пасажирів, які користуються зупинкою.

Загалом вдалось зібрати 129 підписів під цим зверненням, після чого його було надіслано в КОДА. Відповідь на колективне прохання має надійти на початку січня. «Маєш право знати» інформуватиме своїх читачів про його розгляд та реакцію обласних чиновників на потреби пасажирів приміських маршрутів «Бровари-Київ».

Також Андрій Саук звернувся до Управлінь ДАI ГУМВС України в м. Києві
та в Київськiй областi за роз’ясненнями, на якій підставі інспекторами ДАІ ігноруються систематичні порушення чинних ПДР, а саме: порушення правил зупинки та стоянки приватним автотранспортом та машинами таксі, що призводить до ускладнення виїзду маршрутних транспортних засобів з «кишені» біля станції метро «Лісова» в напрямку м. Бровари.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Дякую, Андрію!

 • avatar
  Ирина Буяковская
  8 років тому

  Сьогодні , вранці, два різних маршрута їхали по другій смузі вул. Кіївська, не заїхали на зупинку Развилка, не було здійснено посадки-висадки пасажирів.Слідуючі маршрут “один” під”їхав через пару хвилин, маршрут “два” під”їхав через 11 хвилин.(Мною умовно вказні “один” та “два”). На зупинку неможливо заїхати міжміському автотранспорту тому, що весь карман зайнятий купками снігу з кригою, пасажири сідають у маршрутку на дорозі -на першій полосі дороги – ближче до світлофору. Але ж на зупинці Развилка стають 8 міжміських автоперевізників, ще сільський автотранспорт,  ще один місцевий автотранспорт одночасно!…..На зупинці немає розкладу руху, немає освітлення, відсутні людські санітарні норми, немає будь-якої дорожньої розмітки, стоянка таксі  прямо на зупинці, таксисти п”ють каву та спілкуються,…. Мені дуже захотілося самій розібратися , тому я зайшла до 308 каб. Броварської міської ради, у транспортний відділ, за роз”ясненнями. Заяву писати я категорічно відмовилася тому, що за кермом сидить водій – людина, якій я можу дуже зашкодити, вказавши номер маршруту та час проїзду повз пасажирів на Развилці. Я дізналася, що тендер виїграв київській автоперевізник, тому місцева влада немає ніякого відношення до вирішення питання.Але питання правил зупинок, правил руху,правил дорожньої розмітки, правил приватного транспорту на зупинках, …прибирання зупинок від снігу, криги …. відноситься до компетенції міського Управління житлового господарства. А чи може таке все переробити, а не тільки вислухати, наше місцеве управління”добрих справ” , я ще не знаю.Підійду, розпитаю, напишу. 
  Я підтримую Андрія  Саука, в тому , що”.. ігноруються систематичні порушення ПДР: порушення правил зупинки та стоянки приватним автотранспортом та машинами таксі, що призводить до ускладнення виїзду маршрутних транспортних засобів з «кишені».