• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Подав у відставку Лев Парцхаладзе, перший заступник голови облдержадміністрації

Листопад03/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Учора був останній день роботи Льва Парцхаладзе на посаді першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Про це на своїй сторінці на Фейсбуку розповів сам чиновник. За інформацією його прес-служби, незабаром екс-заступник може піти на підвищення.

У своїй заяві екс-заступник керівника Київщини дякує своєму колективу за професійну продуктивну роботу, підтримку та допомогу в реалізації важливих для розвитку області проектів, відзначає досягнення своєї команди. А також – висловлює готовність «рухатись далі».

screenshot_28

Причини звільнення у прес-службі Льва Парцхаладзе не називають. Водночас, представництво політика зазначає: це було його особисте рішення, адже чиновник бачить себе на посаді вищого рівня. Наших журналістів запевнили, що відставка не пов’язана із адміністративною реформою та нещодавнім призначенням очільником області Олександра Горгана. У відомстві Льва Парцхаладзе також вказують, що він отримав деякі пропозиці «вище». Однак, які саме, та чи скористається він ними, наразі не повідомляють.

Нагадаємо, Лев Парцхаладзе – відомий український бізнесмен і політичний діяч, родом із Грузії. Має звання заслуженого економіста України. Із 2014 року очолював територіальну організацію БПП «Солідарність» у Київській області. В обласній адміністрації працював із лютого 2015 року.