• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

На вулицях Броварів може з’явитися нова патрульна поліція?

Липень07/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Після резонансного запуску пілотного проекту патрульної поліції у столиці Київська обласна державна адміністрація звернулась до Міністерства внутрішніх справ України з проханням поширити географію проекту нової патрульної служби на всю Київщину. Впровадити пілотний проект патрульної поліції за межами столиці КОДА просить “для зниження рівня злочинності і кількості ДТП у Київській області, реформування органів внутрішніх справ, знищення корупції в цій системі та впровадження нових, сучасних стандартів її діяльності”.

«Просимо розглянути можливість запуску пілотного проекту нової патрульної служби також в межах Київської області або хоча би містах обласного значення Київської області», – говориться в тексті листа, який перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе направив першому заступнику міністра внутрішніх справ України Катерини Згуладзе-Глуксманн.

040715_police_mar_650x410

“З початку року в Київській області значно виріс рівень злочинності: збільшилась кількість грабежів, число розбоїв та злочинів проти громадського порядку, зросла кількість ДТП. Це дуже тривожна статистика, особливо з урахуванням того факту, що Київська область входить до складу Столичного туристичного району і на її території багато об’єктів природно-заповідного фонду, музеїв, археологічних та архітектурних пам’яток. І оскільки туризм є одним з пріоритетних напрямів розвитку Київщини і ми розраховуємо на велику кількість туристів, то питання забезпечення правопорядку й безпеки на території області є першочергово важливим”, – йдеться у повідомленні КОДА.

Фото – “РБК-Україна”