• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Новий голова Київщини Олександр Горган приступив до своїх обов’язків

Жовтень28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У п’ятницю, 28 жовтня, Президент України Петро Порошенко представив новопризначеного голову Київської облдержадміністрації Олександра Горгана громадсько-політичному та управлінському активу Київщини. Того ж дня новий очільник КОДА провів першу робочу нараду з підлеглими. Нагадаємо, пан Горган отримав посаду в результаті конкурсу, на якому він переміг з великим відривом. До нього головою Київщини був Максим Мельничук, який 9 вересня полишив свою посаду.

Як ідеться в повідомленні на сайті КОДА, офіційне представлення новопризначеного очільника Київщини відбулося 28 жовтня. Президент Петро Порошенко вручив новому керівнику Київської облдержадміністрації посвідчення та висловив переконання щодо успішної реалізації його позитивних напрацювань попередньої діяльності в новій якості. У свою чергу, новопризначений голова Київської ОДА Олександр Горган подякував Президентові за довіру та запевнив присутніх у своїй відкритості та готовності працювати у єдиній команді з керівниками області усіх рівнів.

img_8401-1024x683

Олександр Горган: 2005-2010 роки — депутат Вишгородської міської ради IV скликання (перший номер виборчого списку Громадянської партії «Пора»). 2015 рік – до цього часу — депутат Київської обласної ради VIІ (XVIІ) скликання (обраний від виборчого округу №23 за списком політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»). Розпорядженням Президента України №350/2015-рп від 31 березня 2015 року був призначений головою Вишгородської районної державної адміністрації Київської області. 11 жовтня 2016 року конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олександра Горгана головою Київської обласної державної адміністрації.

img_8452

Фото – сайт КОДА